ادویه گلستان
طعم‌دهنده‌های درجه یک
معرفی محصول

ادویه‌ها جزء جدایی‌ناپذیر غذاها هستند. یار كمكی آشپزها برای عطر و طعم‌بخشیدن به هر غذایی. كمتر كسی را می‌توان پیدا كرد كه به معجزه ادویه ایمان نداشته باشد. پودرهای رنگارنگ تند و ترش و شیرینی كه به غذا هویت و روح می‌بخشند.

ادویه گلستان از دل طبیعت برآمده است؛ خالص، طبیعی و تهیه شده به دور از هرگونه مواد شیمیایی و نگهدارنده. همین موضوع باعث شده تا عطر و طعم آنها با دیگر ادویه‌های موجود در بازار متفاوت شود. گلستان با ایجاد تنوع در محصولات و ارائه بالاترین كیفیت،‌ رنگین كمان جذابی از ادویه را فراهم آورده است كه نمونه‌اش هیچ كجای دیگری پیدا نمی‌شود. با گلستان آشپزی از همیشه لذت‌بخش‌تر است.
انواع ادویه جات گلستان از مرغوب ترین و خالص ترین نوع ادویه جات در دنیا تهیه می شود و پس از تایید کیفیت و تست های آزمایشگاهی، توسط دستگاه های تمام اتوماتیک بدون کمترین دخالت دست آسیاب و بسته بندی می شود.

فلفل قرمز، فلفل قرمز گلستان، خواص ادویه، ادویه گلستان
فلفل قرمز گلستان
وزن های موجود
این ماده غذایی به هضم غذا، رفع گرفتگی عضلات و كاهش ریسک ابتلا به بیماری‌های قلبی كمك ميكند. فلفل قرمز خالص و اعلای گلستان در بسته های سلفونی و پت با مدرن ترین دستگاه های اتوماتیک در شرایط کاملا بهداشتی و فاقد هر گونه آلودگی توليد مي گردد.
زردچوبه، خواص زردچوبه، ادویه گلستان، زردچوبه گلستان
زردچوبه گلستان
وزن های موجود
اين ماده غذايي پرمصرف ضدعفوني کننده، کاهش دهنده چربي خون، محافظ معده و... مي باشد. زردچوبه خالص و اعلای گلستان به صورت سلفونی و پت بسته بندی شده و با دستگاه های اتوماتیک عاری از هرگونه آلودگی و کاملا بهداشتی عرضه می گردد.
پودر دارچین، ادویه دارچین، خواص دارچین
پودر دارچین گلستان
وزن های موجود
این ماده غذایی سرشار از مواد معدنی مورد نیاز بدن از جمله منگنز، آهن و کلسیم و همچنین فیبر می‌باشد دارچین خالص و اعلای گلستان در بسته های سلفونی و پت با مدرن ترین دستگاه های اتوماتیک در شرایط کاملا بهداشتی و فاقد هر گونه آلودگی توليد مي گردد.
ادویه کاری، پودر کاری،‌چاشنی کاری
ادویه کاری گلستان
وزن های موجود
ادویه کاری ترکیبی منحصر به فرد از ادویه جات و کاری اعلا در بسته های سلفونی و پت بسته بندی شده با مدرن ترین دستگاه های اتوماتیک در شرایطی کاملا بهداشتی و فاقد هر گونه آلودگی توليد مي گردد.
فلفل سیاه
فلفل سیاه گلستان
وزن های موجود
خواص آنتی اکسیدانی، سرماخوردگی، ضد سرفه وعطر مطبوع فلفل سیاه، اين ماده غذايي را بسيار محبوب كرده است. فلفل سیاه خالص و اعلای گلستان در بسته های سلفونی و پت گرمی بسته بندی شده با مدرن ترین دستگاه های اتوماتیک در شرایط کاملا بهداشتی و فاقد هر گونه آلودگی توليد مي گردد.
ادویه لیمو فلفلی گلستان
ادویه لیمو فلفلی گلستان
وزن های موجود
ادویه لیمو فلفلی گلستان با طعم و ترکیبی منحصر به فرد از ادویه جات درجه یک همراه با عصاره ی طبیعی لیمو می باشد و در بسته های سلفونی پت بسته بندی شده و با مدرن ترین دستگاه های اتوماتیک در شرایطی کاملا بهداشتی عرضه می گردد.
ادویه ماست و خیار، چاشنی ماست،
ادویه ماست و خیار گلستان
وزن های موجود
ادویه ماست و خیار ترکیبی منحصر به فرد از ادویه جات و سبزیجات معطر و مرغوب در بسته های سلفونی و پت بسته بندی شده با مدرن ترین دستگاه های اتوماتیک در شرایطی کاملا بهداشتی و فاقد هر گونه آلودگی توليد مي گردد.
ادویه کبابی، چاشنی کباب، محصولات گلستان
ادویه کبابی
وزن های موجود
ادویه كبابي گلستان با ترکیبی منحصر به فرد از ادویه جات درجه یک همراه با عصاره ی طبیعی پياز می باشد كه بافت گوشت كباب را لطيف و خوش طعم مي نمايد و در بسته بندی پت با مدرن ترین دستگاه های اتوماتیک در شرایطی کاملا بهداشتی عرضه می گردد.
چاشنی اسپاگتی گلستان، ادویه اسپاگتی، طعم دهنده اسپاگتی
چاشنی اسپاگتی گلستان
وزن های موجود
اين ادويه با ترکیبی منحصر به فرد از ادویه جات درجه یک طعمي بسيار خاص به غذاي شما مي دهد. اين چاشني را مي توان در پيتزا، لازانيا، خوراك و... نيز استفاده نماييد.
پودر سیر گلستان،‌چاشنی سیر، طعم دهنده غذا
پودر سیر گلستان
وزن های موجود
اين ماده غذايي پرخاصيت به کاهش فشار خون، کاهش خطر بیماری‌های قلبی كمك ميكند. گرانول سير خالص گلستان بصورت سلفونی و پت وبسته بندی شده و با دستگاه های اتوماتیک عاری از هرگونه آلودگی و کاملا بهداشتی عرضه می گردند.
آویشن، خواص اویشن، اویشن گلستان
پودر آویشن گلستان
وزن های موجود
اين ماده غذايي خوش عطر و طعم در رفع تنگی نفس و سرفه، درمان سیاه سرفه، برونشیت، عفونت ریه، سرماخوردگی، آنفلوانزا و برای درمان نفخ و گرفتگی های عضلانی استفاده می شود. آويشن خالص گلستان بصورت سلفونی و پت وبسته بندی شده و با دستگاه های اتوماتیک عاری از هرگونه آلودگی و کاملا بهداشتی عرضه می گردند.
لیمو عمانی، طعم دهنده غذا، چاشنی غذا
پودر لیمو عمانی گلستان
وزن های موجود
این میوه از نظر کلسیم و پتاسیم و ویتامین C غنی بوده و به عنوان کاهنده ی فشار خون و چربی خون شناخته شده است. پودر لیمو عمانی خالص و اعلای گلستان در بسته سلفونی با مدرن ترین دستگاه های اتوماتیک در شرایط کاملا بهداشتی و فاقد هر گونه آلودگی توليد مي گردد.
سماق، چاشنی کباب، ادویه
سماق گلستان
وزن های موجود
سماق مملو از ویتامین C و اسیدهای چرب امگا 3 است و از بیماری‌های قلبی عروقی و سکته مغزی جلوگیری می‌کند. سماق خالص و اعلای گلستان در بسته های سلفونی با مدرن ترین دستگاه های اتوماتیک در شرایط کاملا بهداشتی و فاقد هر گونه آلودگی توليد مي گردد.
هل، چای هل، ادویه هل، عطر چای،
هل گلستان
وزن های موجود
هل درجه يك و اعلای گلستان در بسته سلفونی با عطر و کیفیتی منحصر به فرد.بسته بندی شده با مدرن ترین دستگاه های اتوماتیک در شرایط کاملا بهداشتی و فاقد هر گونه آلودگی توليد مي گردد.