هفته های میلیونی گلستان

برندگان قرعه کشی هفته های میلیونی گلستان

قرعه کشی هفته های میلیونی گلستان از شهریورماه تا اسفند ماه ۹۶ در بین مصرف کنندگان چای پاکتی و تی بگ گلستان برگزار شد اسامی برندگان جوایز ۲۰۰ میلیون ریالی گلستان به شرح زیر می باشد:

برندگان هفته های میلیونی ۱۳۹۶


هفته های میلیونی چای گلستان با طعم جایزه

در قرعه کشی هفته های میلیونی چای گلستان هر یک از مصرف کنندگان چای گلستان می توانند برنده جایزه ۲۰۰ میلیون ریالی گلستان باشند. قرعه کشی ها هر پنج شنبه ساعت ۸ شب در مسابقه بین المللی دستپخت از شبکه یک سیما برگزار خواهد شد.
برای شرکت در قرعه کشی کافی است کد روی بسته بندی را به شماره ۳۰۰۰۷۴۰۵ پیامک کنید.


اطلاعات تکمیلی این دوره به شرح زیر است:

مهلت شرکت در قرعه کشی تا پایان اسفند ۱۳۹۶ می باشد. برنده قرعه کشی هر هفته در برنامه دستپخت٫ وب سایت چای گلستان و شبکه های اجتماعی گلستان اعلام خواهد شد.

روش های ثبت سریال های قرعه کشی

1- ارسال کد قرعه کشی روی محصول به شماره 30007405
2- و یا ثبت نام در وب سایت سرزمین گلستان golestanland.com و مراجعه به قسمت ثبت سریال قرعه کشی


ضوابط و نحوه امتیاز دهی سریال های قرعه کشی

معیار نحوه تخصیص
ثبت هر سریال قرعه کشی از طریق پیامک (SMS) 100 امتیاز
ثبت هر سریال قرعه کشی از طریق سرزمین گلستان 100 امتیاز

• انتخاب اسامی برندگان با استفاده از نرم افزار قرعه کشی می باشد و افراد با امتیاز بالاتر دارای شانس بیشتری می باشند. به این ترتیب که هر یک امتیاز به عنوان یک شانس در نظر گرفته می شود که مطابق با جدول فوق الذکر امتیازها محاسبه می گردد.

• صرفاً افرادی در قرعه کشی شرکت داده می شوند که حداقل یک سریال ثبت کرده باشند.

• جوایز و طرح قرعه کشی شامل پرسنل شرکت گلستان نمی باشد

• قرعه کشی در ایام عزاداری برگزار نخواهد شد.

• کارت یا پاکت چای دارای کد قرعه کشی را تا زمان اعلام نتایج قرعه کشی نزد خود نگه دارید.


محصولات مشمول این طرح شامل انواع چای کیسه ای دارای کد قرعه کشی و چای پاکتی 500 گرمی گلستان می باشدبرندگان خوش شانس نهمین دوره قرعه کشی چای گلستان

برندگان جوایز 5 دستگاه خودرو و 300 سکه بهار آزادی قرعه کشی شرکت گلستان در تاریخ پانزدهم تیرماه و طی مراسمی که در هتل نارنجستان استان مازندران برگزار شد، مشخص گردید.
به گزارش روابط عمومی شرکت گلستان، در این مراسم که با حضورمدیران و دست‌اندرکاران شرکت گلستان و با اجرای جواد خیابانی مجری صدا و سیما برگزار شد، قرعه کشی در 3 مرحله و بین مصرف کنندگان چای گلستان، مشترکین و عوامل فروش شرکت گلستان به اجرا درآمد و طی آن برندگان جوایز این مراسم شامل خودروهای سانتافه، سورنتو، سراتو، ریو، پژو 206، پراید و 300 سکه بهار آزادی مشخص شدند.

نتایج قرعه کشی

در مرحله اول قرعه کشی که با روش دستی گوی و گردانه، در بین مشترکین شرکت گلستان انجام ‌شد، امیر عبدا... زاده از مشهد برنده یک دستگاه خودرو پیکانتو، حسین بیدگلی از فروشگاه خانواده اصفهان برنده یک دستگاه خودروی ریو، حمید رضا شیخعلی از فروشگاه تک کرج برنده یک دستگاه خودروی سراتو و حسین گلابی نیا از فروشگاه آفتاب مهتاب ایلام برنده یک دستگاه خودروی سورنتو شدند.
در ادامه مرحله اول انتخاب برندگان میان مشترکین نیز 300 سکه طلا با نرم افزار تدوین شده توسط گروه انفورماتیک شرکت گلستان قرعه‌کشی شد و برندگان نیز مشخص شدند.

نتایج قرعه کشی مشترکین گلستان

نتیجه قرعه کشی مشترکین گلستان

مرحله دوم قرعه‌کشی نیز رقابت میان مصرف‌کنندگانی بود که در بازه زمانی اول دی ماه 95 تا پنجم تیرماه 96 از محصولات چای گلستان خرید کرده و کد قرعه‌کشی خود را به صورت پیامکی ارسال و یا در وب سایت ثبت کرده بودند. در این مرحله نیز خودروی سانتافه به آقای پور ملک محمدی از شهرستان میبد رسید.

نتیجه قرعه کشی مصرف کنندگان گلستان

قرعه‌کشی مرحله سوم بین عوامل فروشی که در محل سالن همایش هتل نارنجستان ایزد شهر حضور داشتند برگزار شد. در این مرحله مونا عقلمندی خاکی به خودروی پراید و علیرضا فضلی از جمع 7 سرپرست فروش به خودروی پژو 206 دست یافت.
ویدیو مراسم قرعه کشی و تحویل جوایز به برندگان در شبکه های اجتماعی گلستان بارگذاری خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر از وب سایت شرکت گلستان بازدید کنید.

اینستاگرام شرکت گلستان
کانال تلگرام شرکت گلستان


قرعه کشی محصولات گلستان

شركت گلستان به منظور قدردانی از مصرف كنندگان وفادار خود كه همواره حامی این شركت بوده و در جهت بهبود كیفیت محصولات یاری رسانده اند، به صورت دوره ای و در مناسبت های مختلف اقدام به برگزاری قرعه كشی مصرف كنندگان گلستان می نماید.

برندگان دوره هفتم
برندگان دوره هشتم